Невід'ємний аксесуар будь-якого автомобіліста - окуляри для водіння. Що варто знати про них?

Окуляри для водіння авто від У дужках

окуляри для водіння

 

Окремим видом окулярів У Дужках є захисні окуляри для водіїв. За цим аксесуаром до нас приходять мало не щодня. Воно й не дивно, адже окуляри для водіїв мають величезне значення перш за все безпекового характеру. Адже під час швидкої їзди (або не дуже) необхідно оперативно та об’єктивно сприймати інформацію про ситуацію на дорозі.

Найпоширеніше питання: «А у вас є антиблікові окуляри?» Побутує думка що нібито, саме антиблікові окуляри допомагають полегшити навантаження на очі під час поганої видимості через несприятливі погодні умови чи полегшують адаптацію до світла фар автомобіля, що рухається по зустрічній смузі. Що вони універсальна панацея на будь-які погодні умови та період доби.

 

Та чи є універсальні окуляри для водіння насправді? Тут ми б хотіли розвіяти найпоширеніший міф, що «жовті лінзи» - вирішення проблеми. Насправді це не зовсім так. Правда в тім, що є окуляри, що покращують зір під час обмеженої видимості. Але вони аж ніяк не можуть бути універсальними. Такі окуляри для водіїв не мають чарівної сили нейтралізувати усі фактори, що спричиняють дискомфорт зору водія. Тому, коли до мультибрендової оптики У Дужках приходять аби купити окуляри для водіїв, ми завжди чесні з нашими клієнтами. Окуляри для водіїв, як і окуляри для зору, річ індивідуальна та не існує одних окулярів на «всі випадки життя», а їх вибір має базуватись тільки на огляді офтальмолога. 

 

Водійські окуляри як невід'ємний аксесуар сучасних автомобілістів

купити окуляри для водія

Правильно підібрані водійські окуляри можуть стати для вас не тільки як елемент комфортного водіння, але й як персональний аксесуар від УДужках Тернопіль. Для того, аби купити окуляри для водіння в магазині чи купити водійські окуляри онлайн і бути задоволеними під час використання, ви маєте знати основні їх види. В залежності від часу доби та погоди, водійські окуляри можна поділити:

  • У яскраву сонячну погоду вам підійдуть темні сонцезахисні окуляри для водіння з поляризацією.
  • Захисні окуляри для водіння з прозорими лінзами й антибліковим покриттям – універсальне рішення. Щоправда, вони не зовсім підійдуть при яскравому світлі.
  • Окремої уваги заслуговують окуляри для водіїв від У Дужках з фотохромними лінзами. Саме такий варіант водійських окулярів змінює колір залежно від освітленості. Офтальмологи відносять їх до універсальних окулярів для водіння. Як для сонячного дня, так і для темної ночі. Таку модель окулярів для водіїв можна купити з діоптріями або без.

Яку б модель окулярів для водія ви не шукали, ми переконані що в оптиці УДужках Тернопіль ми знайдемо відповідний варіант саме для вас. І цей маленький, проте дуже важливий аксесуар, буде радувати вас, а головне приносити користь.

 

Переглянути каталог

Окуляри для водіння від оптики У дужках: безпека, комфорт та неповторний стиль

Ми можемо сотні раз повторювати, що купити окуляри для водіння У Дужках - це краще що ви можете зробити для своїх очей, та ви не переконаєтесь, поки не завітаєте до нашого мультибрендового магазину оптики. Кайфуйте від водіння у будь-яку погоду, а магазин оптики У Дужках підбере вам правильні окуляри для водіння. Будьте вільні - будьте У Дужках!

keyboard_arrow_up