Коли ти вільний, то у Дужках - це про окуляри!

Чи замислювались ви, як часто бачите людей в окулярах? Чи носите ви захисні окуляри? Чи звертаєте увагу на оправу окулярів вашої сусідки, колеги на нараді? Світова статистика невтішно повідомляє, що кількість людей, зокрема і дітей, із вадами зору щороку зростає. Кожен другий школяр Європи випускається із міопією (короткозорість). А про те, скільки часу кожен з нас проводить перед комп'ютером та в гаджетах - годі й говорити. Стиль життя, екологія, спадковість - ось основні причини звернення людей за консультацією до офтальмолога. І тут виникає питання: куди податись? У державну поліклініку чи в приватну? Де купити окуляри?

Оптика Тернопіль мультибрендовий магазин (У Дужках) - З любов’ю та турботою про кожного клієнта, аби вони могли бачити цей світ у всій його красі 

Ринок оптики у Тернополі пропонує своїм клієнтам безліч послуг різного ґатунку та якості. Вулиці нашого міста прикрашають вивіски та білборди з яскравими кліше про корекцію зору, до того ж окуляри можна і купити онлайн. Але…

() чи знаєте ви що обираєте? 
() якому захисту для зору надати перевагу?
() чи довіряєте ви окулісту, котрий порадив вам саме цю люксову оптику вашого міста? 
() і як, серед великого розмаїття відповідного для вас сегменту, вибрати саме ті контактні лінзи чи комп'ютерні окуляри? 

Таке питання постає перед кожним, хто має потребу в окулярах. 

 Адже “Найгірше, що Ви можете зробити для своїх очей - це одягнути їх у несправжні окуляри!” Саме цим керувалась засновниця Алла Отенко коли засновувала бренд оптики У Дужках Тернопіль - подарувати своїм клієнтам ту якісну індивідуальність, на яку заслуговують усі мешканці нашого міста. «Робити як для себе», - бо тільки так можна створити непересічне, надійне, те, що в тренді! З такими думками розпочалась історія оптики У Дужках.

оптика у дужках колектив

Перейти в каталог

(У Дужках) - це про Окуляри!

Чому серед всієї оптики Тернополя ви маєте обрати У Дужках? Все просто: бо ми це Стиль! Якість! Надійність! Свобода!

Саме цими словами можна охарактеризувати оптику окулярів для зору Тернополя УДужках, яка створена з любов’ю для вас. Ми не чергова оптика! Ми ціла культура, що поєднала в собі високий сервіс, якісні медичні послуги окуліста та бездоганний стиль нашої продукції. Заснований у 2016 році мультибренд якісної оптики У Дужках диктує моду «як носити окуляри» будучи на гребені хвилі модних тенденцій та власного комфорту. Філософія У Дужках проста - надійність та якість для всіх. Ми підбираємо оправи всім, незалежно від статусу, віку, професії та вподобань.

купити окуляри і оправи

 З кожним задоволеним відвідувачем, ми доводимо, що наш бренд - це не лише лікування зору, а підбір окулярів - це не похідна процесу. У Дужках - це ціла наука, яка об’єднала професіоналів задля однієї мети, аби наші клієнти були собою у будь-якій оправі. Сонцезахисні окуляри чи контактні лінзи, комп'ютерні окуляри чи для зору, окуляри для водіїв, ремонт ваших окулярів чи купівля окулярів онлайн - У Дужках Тернопіль пропонує широкий спектр послуг для вашого комфорту, а головне для відчуття власної неповторності. 

У час модної турбулентності, коли мало не щодня передові будинки моди випускають нові колекції, блогери та інфлюенсери задають нові тренди у соціальних мережах, жінки і чоловіки хочуть виглядати актуально у всьому, зокрема і в аксесуарах. Ми прислухаємось до ваших побажань, враховуємо ваші фінансові можливості, рід діяльності та вік. Ми чуємо наших клієнтів, задля того аби вони могли бачити цей світ і себе в ньому у всій красі.

оптика у тернополі

Ви втомились відчувати себе невпевнено через поганий зір? Ваші окуляри не личать вашому стилю життя? Тоді ви потрапили за адресою. Кращі окулісти Тернополя визначать які саме вам потрібні лінзи, а стилісти-консультанти допоможуть підібрати ту оправу, яка вигідно підкреслить вашу індивідуальність, враховуючи найменші дрібниці та побажання.

 

Окуляри для зору - Тернопіль пропонує люксову оптику УДужках

Те, як ви дивитесь на світ, визначає якість вашого життя. А те, які ви носите окуляри, говорить про вас більше аніж годинник чи сумочка. Тому надважливо обирати мультибрендові магазини оптики, де у вас не виникне сумніву стосовно якості та надійності, “справжності” окулярів для зору.

У Дужках Тернопіль переконані, що окуляри давно перестали мати лише медичне застосування. Вдало підібрані окуляри - це персоналізований аксесуар, котрий виділяє з натовпу, голосно заявляє про свого власника, а не привід аби соромитись поганого зору, опустивши голову вниз. Завітавши саме до нашого магазину оптики У Дужках Тернопіль ви отримаєте першокласний сервіс, якісні лінзи, які підходять саме вам, а також автентичний стиль, який пасуватиме вашому ритму життя. 

У Дужках Тернопіль - з нами дивляться на світ впевнено. Обирайте справжнє - обирайте У Дужках.

keyboard_arrow_up