Вибір стильних та розумних - окуляри для читання в (У Дужках)

Окуляри для читання вибрати від оптики У Дужках

Попри цифровізацію всього довкола, нам складно уявити наш світ без книжок, газет, журналів. Затяті любителі тримати в руках книгу, відчувати запах паперу та його структуру, з олівцем відмічати важливі для себе рядки, фізично відчувати прочитане і скільки ще сторінок треба прочитати, ще зустрічаються у парках та скверах. Хоч і електронні книги перетягнули на свій бік частину поціновувачів перенестись в інший світ за допомогою читання. Як ви зрозуміли, у цьому розділі поговоримо про читання та окуляри для читання від У Дужках.

купити окуляри для читанняокуляри для читання тернопіль

Під час того, як людина читає, очі швидко переміщуються з рядка в рядок, задіюючи всі м’язи ока. Освітлення та величина літер теж дуже впливає на процес читання. При несприянні цих двох факторів, очі швидко втомлюються та пересихають, бо ми забуваємо моргати захопившись сюжетом книги. До того ж не варто забувати, що при тривалому читанні без окулярів для читання відбувається розумова втомлюваність, а відтак швидкість читання знижується - читачу треба перепочити.

Тому, якщо ми на мить уявимо людину, яка любить засидітися над книгою, то вона обов’язково має бути в окулярах для читання. Нам такий персонаж уявляється в окулярах для читання від (У Дужках)!

 

Окуляри для читання. Бути розумним не лише модно, а й стильно

Магазин мультибрендової оптики УДужках пропонує широкий асортимент лінз для читання, а ще більше у нашій оптиці оправ. В оптиці УДужках ви знайдете вишукані та трендові моделі брендових оправ, а також різноманіття стильних та актуальних окулярів для читання ви можете купити без прив’язки до лейблу. 

Також У Дужках Тернопіль пропонує своїм відвідувачам окуляри для далекозорості, окуляри для читання плюс та окуляри для читання скло. 

 

Перейти в каталог

Окуляри для далекозорих: і нехай оточуючий світ не буде розмитим

окуляри для читання

Далекозорість - це дефект зору (спадковий чи набутий), що супроводжується поганим баченням предметів на близькій відстані. Ця вада зору ускладнює читання, перегляд телепередач та розпізнавання перехожих на близькій відстані. 50% населення України страждає на далекозорість. 

А чи всі вони носять окуляри, щоб бачити світ не розмитим? Повірте, що ні. Наше суспільство нав’язало думку сучасним персоналіям, що носячи окуляри - ти, м’яко кажучи, не такий як усі. Звідси і невпевненість, незвертання уваги на проблеми з очима, зокрема далекозорістю, а подекуди і цькування (особливо у дитячому та підлітковому віці)

На превеликий жаль, для багатьох потенційних клієнтів (людей, які в тій чи іншій мірі потребують окуляри для читання) - це привід почувати себе невпевнено, дискомфортно. Завдання оптики У Дужках Тернопіль подарувати своїм клієнтам впевненість через якісні та стильні окуляри для читання куплені онлайн чи у нашому магазині мультибрендової оптики У Дужках. Ми переконані, що з нами ви точно будете кайфувати від себе іншого.

Ви достойно та впевнено будете читати книгу у громадському місці та гордо проводитимете поглядом перехожих, котрі задивились на ваші стильні окуляри для читання від У Дужках!

keyboard_arrow_up