Перевірка зору від оптики Тернополя (У дужках)

Хочете перевірити зір в Тернополі для своєчасного виявлення будь-яких проблем з очима та їх ефективного лікування? Це процедура, яка дозволяє визначити стан вашого зору, виявити будь-які відхилення від норми, та підібрати оптимальні корекційні засоби, якщо вони потрібні. Її рекомендують проходити один раз на пів року.

перевірити зір у тернополі

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ

 

 Перевірка зору Тернопіль в У дужках – швидко, якісно, зручно

У нашій оптиці в Тернополі У Дужках ми використовуємо сучасні апарати, які дозволяють проводити перевірку зору безпечно та з максимальною точністю. Наші лікарі мають високу кваліфікацію та досвід роботи, і завжди готові надати вам професійну консультацію. Перевірка зору займає близько 30-40 хвилин. Якщо ви носите контактні лінзи, то вам слід зняти їх за годину до процедури. Діагностика зору в Тернополі включає в понад десять тестів та рефрактометрію. Лікар оцінює результати досліджень та приймає рішення щодо подальшого обстеження, а також виписує рецепт, відповідно до якого будуть підібрані окуляри або контактні лінзи.

оптика тернопіль

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ

 

Для військовослужбовців у нас діє безкоштовна перевірка зору. Заповнюйте спеціальну форму, щоб потрапити в оптику в Тернопіль на перевірку зору та подбати про своє здоров’я вже зараз!

keyboard_arrow_up